درباره شرکت ازن استریل

استفاده از ازن

شرکت صنعتی و مهندسی ازن استریل به عنوان یک تیم پیشتاز در زمینه تولید سیستم‌های ضدعفونی و گند زدایی، پیشرفته ترین فنآوری الکترونیکی موجود در بازار رو طراحی و تولید میکنه و طیف گسترده ای از ژنراتورهای مدل آزمایشگاهی تا بزرگترین سیستم های تصفیه رو با کاربردهای مختلف ارائه میده.

کلیه ژنراتورهای ازن تولید دشه در این شرکت دارای ویژگی های فنی متنوعی هستن که نصب و راه اندازی اونها بسیار ساده طراحی شده و به حداقل توجه و نگهداری از طرف اپراتور نیاز داره.

اهداف تاسیس ازن استریل

این شرکت در سال ۱۳۸۲ به عنوان یک شرکت مستقل و فعال در سطح جهان، برای تحقیقات، توسعه، تولید و فروش ژنراتورهای ازن و تولید سیستم های ضدعفونی و گندزدایی با کیفیت بالا جهت مصارف و کاربردهای مختلف منجمله تولید آب آشامیدنی و معدنی بسته بندی شده، استخر شنا، تصفیه آبهای سخت، تصفیه فاضلاب، لباسشویی، تصفیه آب برج خنک کننده، تصفیه هوا در هتلها و بیمارستانها و خونه ها و غیره پا به عرصه وجود گذاشت.

تجربه خوب بودن با تیم ما

واقعا بعضی چیزها گفتنی نیست !

نمیدونید که چقدر شگفت انگیزه وقتی یه گروه از افراد باهوش و با استعداد برای رسیدن به یک هدف مشترک با هم همکاری میکنن.

کارمندان ما بزرگترین دارایی شرکت ما هستن و تیم ما در کنار هم راه حلهایی برای بالا بردن سطح بهداشت و تمیزی بیشتر، سازگار با محیط زیست، پایدار و مؤثر رو عرضه می کنن به مشتریان تا شاید برای ایجاد آب و هوایی پاک و تمیز مورد استفاده قرار بگیره. آره ما هر چه داریم رو در اختیار شما قرار می دیم تا مردم در سراسر جهان ضمن لذت بردن از یه آب و هوای سالم و تمیز، در امنیت و سلامت بمونن و لذت ببرن .

ما نسبت به ایمنی آب، محیط زیست و ادامه آموزش های لازم در ازن همیشه در تلاش هستیم.

همین امروز با ما تماس بگیرید ما همیشه آماده کمک کردن به شما هستیم. از ما ازن ژنراتور نخرید هم مهم نیست . اجازه بدید در کنار هم سطح دانش مرم کره زمین بالا بره تا ما هم در کنار شما ایمن تر زندگی کنیم.

زیر ساخت و تخصص بالای نیروی کار تیم ازن استریل

پایه شرکت ما در اسلواکی، ترکیه، ایران و هند می باشد و دارای امکانات تولید، در کلاس جهانی هستیم. ازن استریل مجهز به جدیدترین ماشین آلات و فناوری برای تولید محصولاتی با استاندارد و کیفیت بین المللی هست.

ما با بهره گیری از امکانات پیشرفته زیرساختیمون، قادر به ارائه راه حل ها و محصولات با کیفیت بالا و خلاقانه هستیم تا به مشتریان خود یک مزیت رقابتی در بازار رو ارائه بدیم.

حالا چرا ما ؟

ما یک شرکت کاملا مشتری محور هستیم که با دیدگاه مشتریهامون و ایده های اونا کار می کنیم. بعضی از تخصص های شرکت ازن استریل، که مشتریا ما رو به عنوان یک شریک تجاری درجه یک ترجیح می دن عبارتند از :

  • بالاترین استانداردهای کیفیت در زمینه تولید دستگاه اوزون ساز
  • رویکرد نوآورانه و خلاقانه در جزئیات تولید و ظاهر محصولات
  • تحویل به موقع و تقریبا سریع ترین شرکت در زمینه تحویل سریع کالای سفارشی
  • قیمت های رقابتی و شاید باید گفت بسیار پایین بدلیل بالا بودن تکنولوژی تولید
  • پیگیری بی پایان محصولات، بهینه سازی فرآیند و عملکرد محصولات

در مورد شرکت فنی و مهندسی ازن استریل

ازن استریل به عنوان یک پیشتاز در زمینه ضدعفونی و گندزدایی، ازن ژنراتورها رو با پیشرفته‌ترین فن آوریهای الکترونیکی، طیف گسترده ای از ازن ژنراتور از مدل آزمایشگاهی یا اوزون ساز خانگی تا بزرگترین سیستم ازن رو طراحی و تولید می کنه.

“تولید کننده انواع دستگاه‌های ازن ژنراتور صنعتی و خانگی”

بالا